BUK7508-55A NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
BUK7608-55A Philips   BUK7508-55A| BUK7608-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7508-55A Philips   BUK7508-55A| BUK7608-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7508-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK7508-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-220AB 20031022
STP80NF06 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Philips BUK7508-55A 20120119
BUK7508-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
全选
Total found 7 in 217540143