BUK7635-55A NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
BUK7635-55_2 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20080220
BUK7635-55A Philips   BUK7535-55A| BUK7635-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7535-55A Philips   BUK7535-55A| BUK7635-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7635-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040408
BUK7635-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040406
BUK7635-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | SOT-404 20031026
BUK7635-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 35A I(D) | TO-263AB 20031026
BUK7635-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | SOT-404 20031026
BUK7635-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | SOT-404 20031022
BUK7635-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 35A I(D) | TO-263AB 20031022
BUK7635-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | SOT-404 20031022
BUK7635-55A Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB45NF06T4 20120118
BUK7635-55 Philips   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFZ34NS 20120118
全选
Total found 14 in 217540143