BUK9528-55_2 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20080220
BUK9628-55A Philips   BUK9528-55A: BUK9628-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK9528-55A Philips   BUK9528-55A: BUK9628-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK9528-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Logic level FET 20040408
BUK9528-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Logic level FET 20040406
BUK9528-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 42A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK9528-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 42A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK9528-55   N-Channel Enhancement MOSFET 20020807
BUK9528-55 Philips   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRLZ44NS 20120118
全选
Total found 9 in 217540143