FQP85N06 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQP85N06 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 85A I(D) | TO-220AB 20031026
FQP85N06 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 85A I(D) | TO-220AB 20031022
FQP85N06 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP80NF06 20120118
全选
Total found 4 in 217540143