MTB75N05HDT4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031026
MTB75N05HD ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031026
MTB75N05HDT4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031022
MTB75N05HD ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031022
MTB75N05HD/D Onsemi   Power MOSFET 75 Amps. 50 Volts 20010820
MTB75N05HD ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:ST IRF3205S 20120118
MTB75N05HD Motorola   [替换型号]Compatible Equivalent Toshiba 2SK2986 20120117
MTB75N05HD Motorola D2-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2986 20120101
MTB75N05HD   [替换型号]Replacement:ST STB80NE06-10 20120101
全选
Total found 9 in 217540143