MTP15N06VL ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-220AB 20031026
MTP15N06VL ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-220AB 20031022
MTP15N06VL/D Onsemi   Power MOSFET 15 Amps. 60 Volts. Logic Level 20010820
MTP15N06VL ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRLZ24N 20120118
MTP15N06VL Motorola   [替换型号]Functional Equivalent Toshiba 2SK2232 20120117
MTP15N06VL Motorola TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2232 20120101
全选
Total found 6 in 217540143