MTP75N05HD ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-220AB 20031026
MTP75N05HD/D Onsemi   Power MOSFET 75 Amps. 50 Volts 20010820
MTP75N05HD Motorola   [替换型号]Functional Equivalent Toshiba 2SK2985 20120117
MTP75N05HD Motorola TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2985 20120101
MTP75N05HD   [替换型号]Replacement:ST STP80NE06-10 20120101
全选
Total found 5 in 217540143