MTP75N06HD ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-220AB 20031026
MTP75N06HD/D Onsemi   Power MOSFET 75 Amps. 60 Volts 20010820
MTP75N06HD ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF3205 20120118
MTP75N06HD Motorola   [替换型号]Functional Equivalent Toshiba 2SK2985 20120117
MTP75N06HD Motorola TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2985 20120101
MTP75N06HD   [替换型号]Replacement:ST STP80NE06-10 20120101
全选
Total found 6 in 217540143