PHB21N06LTT/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 21A I(D) | SOT-404 20031026
PHB21N06LT Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 21A I(D) | SOT-404 20031026
PHB21N06LTT/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 21A I(D) | SOT-404 20031022
PHB21N06LT Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 21A I(D) | SOT-404 20031022
PHB21N06LT Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRLZ24NS 20120118
IRLZ24NS IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Philips PHB21N06LT 20120118
全选
Total found 6 in 217540143