REG1117A-1.8   IC-SMD-LDO REGULATOR 1.8V 1A 20040407
REG1117A-1.8   IC-SMD-LDO REGULATOR 1.8V 1A 20030108
REG1117A-1.8/2K5 Texas Instruments Inc   20021229
REG1117A-1.8 Texas Instruments Inc   20021229
REG1117A-1.8/2K5 Texas Instruments Inc SOT-223-4   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
REG1117A-1.8 Texas Instruments Inc SOT-223-4   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
REG1117A-1.8 TI   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ADI ADP3338AKC-1.8 20120118
全选
Total found 7 in 217540143