REG1117FA-2.5   IC-SMD-LDO REGULATOR 2.5V 1A 20040407
REG1117FA-2.5   IC-SMD-LDO REGULATOR 2.5V 1A 20030108
REG1117FA-2.5/2K5 Texas Instruments Inc   20021229
REG1117FA-2.5 Texas Instruments Inc   20021229
REG1117FA-2.5/2K5 Texas Instruments Inc SIP-GW-3   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
REG1117FA-2.5 Texas Instruments Inc SIP-GW-3   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
全选
Total found 6 in 217540143