RF1S25N06SM9A Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-263AB 20031026
RF1S25N06SM Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-263AB 20031026
RF1S25N06SM9A Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-263AB 20031022
RF1S25N06SM Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-263AB 20031022
RF1S25N06SM Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFZ34ES 20120118
RF1S25N06SM Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2311 20120118
RF1S25N06SM Harris D2-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2311 20120101
全选
Total found 7 in 217540143