RFD12N06RLESM Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFD12N06RLE Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFD12N06RLE   TRANSISTOR MOSFET TO 251 I PAK 20040407
RFD12N06RLESM Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252 20031026
RFD12N06RLE Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-251 20031026
RFD12N06RLESM Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252 20031022
RFD12N06RLE Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-251 20031022
RFD12N06RLESM Philips Semiconductors   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252 20030926
RFD12N06RLE Philips Semiconductors   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-251 20030926
RFD12N06RLE Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2231 20120118
RFD12N06RLE Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STD20NF06L-1 20120118
RFD12N06RLE Harris TO-251   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2231 20120101
全选
Total found 12 in 217540143