STB60NE06-16 ST   N-CHANNEL 60V - 0.013 OHM - 60A D2PAK STRIPFET II POWER MOSFET 20031102
STB60NE06-16T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-263AB 20031026
STB60NE06-16 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-263AB 20031026
STB60NE06-16T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-263AB 20031022
STB60NE06-16 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-263AB 20031022
STB60NE06-16 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF1010ES 20120119
STB60NE06-16 ST D2PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
STB60N06-14   [替换型号]Replacement:ST STB60NE06-16 20120101
RF1S70N06SM   [替换型号]Replacement:ST STB60NE06-16 20120101
MTB60N06HD   [替换型号]Replacement:ST STB60NE06-16 20120101
IRFZ48S   [替换型号]Replacement:ST STB60NE06-16 20120101
全选
Total found 11 in 217540143