STD12N06L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-251 20031026
STD12N06L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-251 20031022
全选
Total found 2 in 217540143