STD12NE06L SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.09 Ohm - 12A TO-251/TO-252 STripFET POWER MOSFET 20040407
STD12NE06L   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STD12NE06L ST   N-CHANNEL 60V - 0.09 OHM - 12A IPAK/DPAK STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STD12NE06LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252AA 20031026
STD12NE06L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-251AA 20031026
STD12NE06LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252AA 20031022
STD12NE06L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-251AA 20031022
STD12NE06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2782 20120119
STD8N06L   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L 20120101
STD12NE06L ST DPAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2782 20120101
STD12N06L   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L 20120101
STD12N05L   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L 20120101
SSU3055L   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L-1 20120101
SSR3055L   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L 20120101
RFD3055LESM   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L 20120101
RFD3055LE   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L-1 20120101
MTD3055VL   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L 20120101
MTD3055EL   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L 20120101
IRLU024   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L-1 20120101
IRLR024   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L 20120101
IRLR014   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L 20120101
全选
Total found 21 in 217540143