STP19N06LFI ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP19N06L ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP19N06LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 13A I(D) | SOT-186 20031026
STP19N06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-220AB 20031026
STP19N06LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 13A I(D) | SOT-186 20031022
STP19N06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-220AB 20031022
STP19N06L   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06L 20120101
全选
Total found 9 in 217540143