STP20NE06LFP SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.06 Ohm - 20A TO-220/TO-220FP STripFET POWER MOSFET 20040407
STP20NE06LFP   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STP20NE06LFP ST   N-CHANNEL 60V - 0.06 OMH - 20A TO-220/TO-220FP STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STP20NE06LFP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 13A I(D) | TO-220AB 20031026
STP20NE06LFP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 13A I(D) | TO-220AB 20031022
STP20NE06LFP ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF 2SK2232 20120119
IRLI24N IRF   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP20NE06LFP 20120118
STP21N06LFI   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06LFP 20120101
STP21N05LFI   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06LFP 20120101
STP20NE06LFP ST TO-220FP   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2232 20120101
IRLSZ34   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06LFP 20120101
IRLSZ30   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06LFP 20120101
IRLIZ24G   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06LFP 20120101
BUK543-60B   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06LFP 20120101
BUK543-60A   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06LFP 20120101
全选
Total found 15 in 217540143