STP21N06LFI ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP21N06L ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP21N06LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 14A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP21N06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 21A I(D) | TO-220 20031026
STP21N06LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 14A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP21N06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 21A I(D) | TO-220 20031022
STP21N06LFI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2232 20120119
STP21N06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRLZ24N 20120119
STP21N06LFI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2232 20120101
STP21N06LFI   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06LFP 20120101
STP21N06L ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2232 20120101
STP21N06L   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06L 20120101
全选
Total found 14 in 217540143