STP36NE06FP SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.032 Ohm - 36A - TO-220/TO-220FP STripFET POWER MOSFET 20040407
STP36NE06FP   TRANSISTOR MOSFET FULL-PAK 20040407
STP36NE06 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.032 Ohm - 36A - TO-220/TO-220FP STripFET POWER MOSFET 20040407
STP36NE06   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STP36NE06FP ST   N-CHANNEL - 60V - 0.032 OHM - 36A - TO-220/TO-220FP STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STP36NE06 ST   N-CHANNEL - 60V - 0.032 OHM - 36A - TO-220/TO-220FP STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STP36NE06FP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-220AB 20031022
STP36NE06 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 36A I(D) | TO-220AB 20031022
STP36NE06FP ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2385 20120119
STP36NE06 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFZ34NS 20120119
STP40N05   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
STP36NE06FP ST TO-220FP   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2385 20120101
STP36NE06 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2385 20120101
STP36N06FI   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06FP 20120101
STP36N06   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
MTP36N06V   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
MTP36N06E   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
MTB36N06V   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
MTB36N06E   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
IRFZ34N   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
BUZ12A   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
BUZ11S2   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
BUZ11FI   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
BUZ11   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
BUZ103   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
BUK555-60A   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
BUK545-60A   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06FP 20120101
BUK455-60B   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
BUK455-60A   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
全选
Total found 29 in 217540143