STP40N05FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 23A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP40N05 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-220 20031026
STP40N05FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 23A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP40N05 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-220 20031022
STP40N05FI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2886 20120119
STP40N05 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2385 20120119
STP40N05FI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2886 20120101
STP40N05 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2385 20120101
STP40N05   [替换型号]Replacement:ST STP36NE06 20120101
全选
Total found 9 in 217540143