STP53N05 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 53A I(D) | TO-220 20031026
STP53N05 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 53A I(D) | TO-220 20031022
STP53N05 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2886 20120119
STP53N05 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2886 20120101
全选
Total found 4 in 217540143