STP80N06-10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-220AB 20031026
STP80N06-10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-220AB 20031022
STP80N06-10   [替换型号]Replacement:ST STP80NE06-10 20120101
全选
Total found 3 in 217540143