STP80NF06 ST   N-CHANNEL 60V - 0.0065 OHM - 80A TO-220/D2PAK/TO-247 STRIPFET? II POWER MOSFET 20060909
STP80NF06 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Philips BUK7508-55A 20120119
SUP75N06-08 Vishay   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
SPP80N06S2-09 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
SPP80N06S-08 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
PHP112N06T Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
NTP75N06L ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
NTP75N06 ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
IRF1010EZ IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
HUF75343P3 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
FS70UM-06 Renesas   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
FQP85N06 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP80NF06 20120118
FDP5645 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
FDP10AN06A0 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP80NF06 20120118
BUK7511-55A Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP80NF06 20120118
BUK7508-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
全选
Total found 16 in 217540143