SUB60N06-18 Vishay Siliconix TO-263   MOSFETs 20051221
SUB60N06-18 Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-263AB 20031022
SUB60N06-18 Vishay   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST IRFZ48S 20120118
IRFZ48S IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Vishay SUB60N06-18 20120118
SUB60N06-18 Siliconix D2-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
全选
Total found 5 in 217540143