SUP75N06-08 Vishay Siliconix TO-220   MOSFETs 20051221
SUP75N06-08   TRANSISTOR TO 220 MOSFET N KANAL 20040407
SUP75N06-08 Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-220AB 20031026
SUP75N06-08 Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-220AB 20031022
SUP75N06-08 Vishay   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
SUP75N06-08 Siliconix TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2985 20120101
全选
Total found 6 in 217540143